Ogólnopolska Olimpiada Logicznego Myślenia

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LOGICZNEGO MYŚLENIA 2020/2021 W KLASACH TRZECICH

Celem olimpiady był rozwój i doskonalenie logicznego oraz kreatywnego myślenia, które powinno być rozwijane od najmłodszych lat. Udział w niej wymagał od ucznia sprawnego i analitycznego rozwiązywania łamigłówek logicznych. Test olimpiady składał się z 26 pytań. Do każdego pytania przyporządkowane były cztery odpowiedzi, z których przynajmniej jedna była prawidłowa. Zróżnicowany stopień trudności pytań oraz ciekawa formuła testów stanowiły dla wszystkich uczniów zachętę do udziału. W olimpiadzie wzięło udział 4 uczniów z klasy III a i 3 uczniów z klasy III b. Oto wyniki: tytuł laureata i 12 miejsce w kraju uzyskał Mateusz Chojnacki z III b, 14 miejsce w kraju i tytuł laureata przypadł Jasiowi Pniewskiemu i Mai Jasińskiej z III a .Pozostali uczestnicy – Lena Łukasiak, Kornel Szczepankowski i Julek Świeżawski, Nikola Załęcka otrzymali dyplomy uznania. Wychowawczynie gratulują i życzą kolejnych sukcesów.

Poprzedni artykułŻycie w ulu
Następny artykułDzień Polskiej Niezapominajki