Mój Kościół Parafialny

Uczniowie Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej pt.: „Mój Kościół Parafialny” w dwóch kategoriach wiekowych: 0-II oraz III- IV klasy. Wpłynęło 13 prac dzieci młodszych oraz 6 uczniów klas III i IV. Prace zostały wykonane różnorodnymi technikami, które uczestnicy sami mogli sobie wybrać. Spośród wszystkich, zgodnie z regulaminem konkursu, jury wybrało po dwie prace z każdej kategorii wiekowej, które zostały wysłane do organizatora – Wydziału Katechetycznego w Płocku: praca Lilli Zawadki z grupy przedszkolnej „Motylki” i Szymona Chumięckiego z klasy II a oraz Mateusza Chojnackiego z klasy III b i Zuzanny Mieczkowskiej z klasy IV a. Pozostałe prace zostaną wyeksponowane na terenie naszej placówki a uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie. W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną w kraju organizator zmienił warunki i termin rozstrzygnięcia konkursu, dlatego ogłoszenie wyników nastąpi po 12 kwietnia 2021 r., o czym niezwłocznie zostaną poinformowane osoby zainteresowane. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie werdyktu a osobom, których prace zostały zgłoszone do konkursu życzymy wysokich not i nagród. Ponadto bardzo dziękujemy zarówno dzieciom jak i ich rodzicom za udział w konkursie, zaangażowaniu, włożonym wysiłku, jednocześnie zachęcamy i liczymy na aktywność w innych akcjach konkursowych.

Poprzedni artykułZajęcia socjoterapeutyczne
Następny artykułWażny komunikat