Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poeci Dzieciom

Wiosenne zmagania konkursowe trzecioklasistów Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poeci Dzieciom – XVIII edycja pod patronatem Burmistrza Sochocina Pana Jerzego Ryzińskiego w bieżącym roku szkolnym, ze względu na pandemię koronawirusa, przybrał zmienioną formułę. Wzięli w nim udział tylko uczniowie III a i III b z naszej szkoły. Konkurs odbywał się pod hasłem ,,Wiersze o wiośnie”. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z III a i 11 uczniów z III b. Nagrania recytowanych wierszy uczniowie przesyłali do swoich wychowawczyń. Następnie Komisja Konkursowa po obejrzeniu i wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznała ex aequo: I miejsce Lenie Łukasiak i Mateuszowi Chojnackiemu, II miejsce Janowi Pniewskiemu i Nikoli Załęckiej, III miejsce Jakubowi Gontarek i Wiktorowi Goliat. Wyróżnienia otrzymali: Maja Jasińska, Nikola Karpińska, Kornel Szczepankowski, Igor Kaczmarczyk, Agata Żochowska, Jakub Krawczyk, Artur Woźniak i Julian Świeżawski. Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poeci Dzieciom otrzymają dyplomy i nagrody książkowe a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy udziału. Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej – organizator konkursu serdecznie dziękuje i gratuluje wszystkim uczestnikom.

Poprzedni artykułAch, ta czekolada…
Następny artykułWażna wiadomość!