Matematyka, to jakiś kosmos

15 marca 2022r. w klasach pierwszych odbyło się rozstrzygnięcie międzyklasowego konkursu matematycznego pod hasłem „Matematyka, to jakiś kosmos”, zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Matematyki. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i zdolności matematycznych uczniów oraz kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia. Pierwszoklasiści rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności, był to bardzo emocjonujący czas dla uczestników. Zwycięzcami w kategorii „Wspaniały Matematyk – mistrz liczenia i logicznego myślenia” zostali:

I miejsce: Jakubowska Marika kl. 1a Sobótka Szymon kl. 1bII miejsce: Paraś Marcelina kl.1a Czarnecka Nikola kl.1a Jasiński Bartłomiej kl. 1b Chodorska Zuzanna kl. 1b Sołtys Bartosz kl.1b Włodkowski Radosław kl.1b III miejsce: Podgórski Aleksander kl.1a Szadkowski Szymon kl.1a Lewandowski Karol kl.1b Szczepankowska Sandra kl.1b

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

Poprzedni artykułDzień Matematyki
Następny artykułW ramach OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU HISTORYCZNEGO „Czy znasz królów i władców Polski” nasze przedszkole zrealizowało zadanie polegające na napisaniu wiersza…