Dzień Edukacji Narodowej 2022

„Dziękujemy Wam za wszystko co dla nas ważne – jesteście w każdy czas…”

14 października 2022 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów wyraził swoją wdzięczność za codzienny trud nauczania i wychowania, poświęcenie oraz troskę. Podczas części artystycznej, uczniowie w żartobliwy sposób zaprezentowali scenki, nawiązujące do dziecięcych lat nauczycieli uczących w naszej szkole oraz w przedszkolu. W ten sposób zwrócili uwagę na wielopokoleniowość, która od 90 lat tworzy historię szkolnej społeczności Sochocina. Przedstawienie, pod kierunkiem Anny Sobótki i Kamili Łukasiak zostało przygotowane przez Samorząd Uczniowski – uczniów klas ósmych. Życzenia wyśpiewał natomiast chór szkolny „Volta” pod kierunkiem Magdaleny Bachman. Dekoracje przygotowała Barbara Kochanowska i Sylwia Grabowska.

Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Oświaty życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

W czasie uroczystości wykorzystano narzędzia audio-wideo pozyskane ze środków programu „Laboratoria przyszłości” przygotowanego przez MEiN w celu wsparcia rozwoju infrastruktury szkolnej.

Poprzedni artykułWirtualna wycieczka na Westerplatte
Następny artykułŚwiatowy Dzień Czystych Rąk