Czytać każdy może!

15 października (piątek) w naszej szkole pięknie przebrane uczennice z kl. VII a/c  należące do Aktywu bibliotecznego przeprowadziły akcję promocji nowości książkowych w klasach I-VIII. Oprócz rekomendowania wybranych woluminów, prezentowania krótkich recenzji, zachęcania do odwiedzania naszej biblioteki szkolnej uczennice zbierały na karteczkach propozycje ciekawych, wyjątkowych książek, nowinek, bestsellerów, które zdaniem „piszących” powinny znaleźć się w bibliotece. Od poniedziałku uczniowie mogą osobiście wrzucać karteczki, zawierające tytuł książki i jej autora, do pięknie ozdobionego i w tym celu wykonanego pudełka. Za pudełeczko dziękujemy Julii Pniewskiej i jej mamie. Wyjście do czytelnika z książką przyniosło natychmiastowy skutek. Do końca dnia drzwi biblioteki rzadko były zamknięte. Zapraszamy codziennie!

Poprzedni artykułAkcja „Pełna miska dla schroniska”
Następny artykułWarzywa na wiele sposobów – prace plastyczne Pszczółek