Congratulations to Karol!

We wtorek, 14 czerwca w Zespole Szkół Nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku Pani E. Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego oraz Pani Dyrektor B. Dzitowska wręczyły nagrody laureatom i wyróżnionym w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Płońskiego. Jest nam niezmiernie miło,że uczeń naszej szkoły Karol Włodarski zajął III miejsce w tym konkursie. Ze względu na nieobecność Karola, dyplom i nagrodę odebrała  p.L. Więckowska, nauczyciel jęz.angielskiego.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, a jego głównymi celami było wyłonienie uczniów uzdolnionych językowo, wspieranie ich w dalszym podnoszeniu umiejętności językowych oraz rozbudzanie i rozszerzanie zainteresowania kulturą krajów anglojęzycznych.

Zwycięzcy konkursu mieli okazję posłuchać jak również  porozmawiać z uczniami liceum uczęszczającymi do  klasy językowej. Obejrzeli także filmik na you tube (Dni Otwarte 2022 klasa językowa) promujący profil językowy na „Rutkach”.

Serdecznie gratulujemy Karolowi za to, że reprezentował naszą szkołę i znalazł się wśród grona zwycięzców!

Poprzedni artykułNagrody rozdane!
Następny artykułWebinar dla rodziców i nauczycieli