Bal karnawałowy w klasach I – III

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w tym roku. Na przełomie stycznia i lutego odbyła się wspaniała zabawa Karnawałowa. Wyglądała ona nieco inaczej niż zawsze. W związku z panującą pandemią uczniowie klas I – III bawili się w swoich salach. Dzieci wystrojone w barwne stroje księżniczek, myszek, kotów, wojowników Ninja, czarodziejów i innych popularnych postaci wesoło bawiły się w rytmie najgorętszych przebojów. Ujawniły się liczne talenty taneczne. Oprawę muzyczną i rolę wodzirejów wzięły na siebie wychowawczynie. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwa radości. Zabawa była wspaniała. Potwierdzają to poniższe zdjęcia . Dzieci nie mogą doczekać się następnej takiej zabawy.

Poprzedni artykułAkademia Bezpiecznego Puchatka
Następny artykułObiady w lutym