Bal karnawałowy klas I – III

30 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hala sportowa wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i błyszczącymi ozdobami zachęcała do szampańskiej zabawy.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, policjantów… Były wróżki, księżniczki, różne stwory i dziwadła…Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Nasze pociechy, z wielkim apetytem zajadały pączki i owoce, i popijały soczkami.

Po dwugodzinnej zabawie i tanecznych szaleństwach bal dobiegł końca. Wszyscy super się bawili i choć zmęczeni i wyczerpani nie mieli ochoty wracać do domu. „Szkoda, że to parkietowe szaleństwo trwało tak krótko” – komentowały dzieci.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku!