Wybór nazwy/ imienia lub patrona naszego przedszkola

Szanowni Rodzice!

Przed nami wybór nazwy/imienia bądź patrona naszego przedszkola. Nazwa dla przedszkola to jeden z najważniejszych elementów wizerunku placówki. To właśnie dzięki niej przedszkole zapada w pamięć rodziców i dzieci. Chcemy dokonać WYBORU.

Patronem może być osoba, organizacja, której istnienie historyczne lub współczesne nie budzi wątpliwości oraz postać literacka godna naśladowania.

Nazwa/imię powinno być oryginalne kojarząca się z naszym przedszkolem. Nawiązujące do:

1. oferty edukacyjnej przedszkola;
  2. miejscowości, w której przedszkole się znajduje;
  3. historii lokalnej lub
  4. położenia geograficznego.

Od nas wszystkich tj. Nauczycieli, Rodziców i Pracowników przedszkola zależy jak ciekawe pojawią się propozycje.

Proszę o wypełnianie kart i wrzucenie ich do urny stojącej w przedszkolu w terminie od 3.02.2020 do 24.02.2020 roku. Po tym czasie członkowie komisji zapoznają się z przedstawionymi pomysłami. Wybrane zostaną trzy najciekawsze, najbardziej oryginalne. Następnie przeprowadzimy wybory, o przebiegu i terminie będziemy informować Państwa w kolejnym komunikacie.

Czekamy na Państwa propozycje!

Poprzedni artykuł„Koniki polne” w świecie malarstwa
Następny artykułObiady w marcu