Warsztaty świąteczne u „Biedronek”

12 grudnia w oddziale Biedronek zagościła świąteczna atmosfera, ponieważ tego dnia zorganizowano warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem rodziców. Celem było wykonanie świątecznej torebki na prezent. Rodzice i dzieci z zapałem ozdobili torebki papierowe wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły ze swoimi bliskimi to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Budowana została wtedy wzajemna więź, rozbudzona wyobraźnia i była to okazja do wzajemnego, głębszego poznania. Biedronki w ramach wyrażenia swoim bliskim miłości przygotowały niespodziankę w postaci krótkiego występu słowno – muzycznego. Wszyscy uczestnicy warsztatów razem zaśpiewali także kolędę. Serdecznie dziękujemy mamom i jednej babci za przybycie oraz wspólnie spędzony czas.

Poprzedni artykułWarsztaty świąteczne u „Koników polnych”
Następny artykuł„What do we about Christmas