Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Miasto Sochocin oczami przedszkolaka”

Celem konkursu było zainteresowanie pięknymi, urokliwymi miejscami naszego Sochocina, który niedawno odzyskał prawa miejskie. Dzieci wykonały różnorodne, ciekawe prace  różnymi technikami. Pokazały charakterystyczne miejsca w Sochocinie i elementy guzikarskiej tradycji. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę. Prace dzieci ozdobiły przedszkolny korytarz.

Nagrodzone przedszkolaki:

Oddział „Motylki”: Maria Dąbrowska.

Oddział „Biedronki”: Amelia Kalińska, Aleksandra Kowalewska, Aleksandra Pajewska, Patrycja Sokołowska.

Oddział „Żabki”: Maja Nowakowska, Oliwia Kujawska, Bartek Woźniak.

Oddział „Pszczółki”: Liliana Zawadka, Jakub Młotkowski, Aleksander Podgórski, Julia Wiater, Marcin Piotrowski, Ksawier Jakubowski, Marika Jakubowska, Nikola Czarnecka,  Szymon Szadkowski.

Oddział „Koniki polne”: Daria Szczepankowska, Sandra Szczepankowska, Blanka Grabowska, Natalia Szpalerska, Nikola Sikorska.

Poprzedni artykułObiady w marcu
Następny artykułZajęcia socjoterapeutyczne