Pasowanie na przedszkolaka

26 października b.r., z wielką radością i dumą 4-latki z naszego przedszkola wypowiedziały słowa przysięgi pasowania na przedszkolaka. „Biedroneczki” tego dnia zaprezentowały swoje umiejętności recytatorski, wokalne oraz taneczne, udowadniając w ten sposób, że w przedszkolu już dużo się nauczyły i w dalszym ciągu będą sumiennie pracować oraz godnie reprezentować naszą placówkę. Całe przedstawienie podziwiały koleżanki i koledzy z przedszkola wraz ze swoimi paniami oraz zaproszonymi gośćmi. Tego dnia nie zabrakło również upominków… 4-latki otrzymały prezenty: od Pani dyrektor, od Pana burmistrza oraz od Rady Rodziców. Pod koniec uroczystości wszyscy zostali poczęstowani pysznym tortem.

Poprzedni artykułOD PRZESZŁOŚCI DO TERAŹNIEJSZOŚCI – wywiad z Hanną i Leonem Majerkiewiczami
Następny artykułPasowanie na Świetliczanina