„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

1 czerwca uśmiechu na ustach naszym przedszkolakom nie brakowało… Pierwszą niespodziankę sprawili najmłodszym młodzi artyści – przedstawiciele koła teatralnego, którzy wcielili się w bohaterów różnych bajek. Przedszkolaki mogły porozmawiać m.in. z Kopciuszkiem, Roszpunką, Panem Kleksem, czy też Fioną. Kolejny punkt atrakcji zmierzał do propagowania zdrowego stylu życia, gdzie podkreślona została aktywność fizyczna. Każda grupa z zaangażowaniem uczestniczyła w zajęciach sportowych przygotowanych przez p. Agnieszkę Oliszewską- nauczycielkę wychowania fizycznego. Niezwykle ważnym punktem było otrzymanie prezentów…Dzieciom towarzyszył duch sportowy, dlatego też upominki również zachęcały do aktywności sportowej. Podkreślić należy, że tego dnia przedszkolaki zostały obdarowane także pysznymi, kolorowymi guziczkami – ciasteczkami, będącymi symbolem naszego przedszkola – Guzikowej Krainy.

Poprzedni artykułGuzikowa Kraina – uroczystość nadania imienia
Następny artykułObiady w czerwcu