Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Nie ma nic piękniejszego na świecie, niż uśmiech na twarzy dziecka…

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom. Tego właśnie dnia przedszkolaki z Guzikowej Krainy zakończyły zbiórkę słodyczy oraz artykułów higienicznych, a następnie przedstawiciele przedszkola przekazały je dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Płońsku. Dzieci z Domu Dziecka przyjęły nas z wielką radością i uśmiechem. Z przyjemnością opowiedziały o sobie oraz oprowadziły po pokojach. W ramach wdzięczności zostaliśmy poczęstowani pysznymi, upieczonymi przez dzieci babeczkami. Dom Dziecka opuściliśmy z sercem pełnym pozytywnych emocji oraz nadzieją, że jeszcze kiedyś będziemy mogli przyczynić się do uśmiechu tych wspaniałych dzieci.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy zaangażowali się w tę radosną akcję.

Poprzedni artykułTydzień Patrona Szkoły c.d.
Następny artykułMiędzynarodowy Dzień Praw Dziecka