Szanowni Rodzice przedszkolaków !

Od 1 września rozpoczynamy przedszkolną przygodę. Zgodnie z wytycznymi MEN i GIS w przedszkolu będą obowiązywały obostrzenia sanitarne. Najważniejszą zasadą będzie przyprowadzanie dziecka zdrowego bez objawów przeziębienia, bez podwyższonej temperatury. Proszę rodziców o codzienne poranne sprawdzanie temperatury dziecka, aby przyprowadzić do przedszkola dziecko zdrowe.

Opiekunowie przyprowadzający dzieci również powinni być zdrowi, posiadać maseczki i rękawiczki (lub dezynfekcja rąk).

Dzieci, które w poprzednim roku uczęszczały do przedszkola będą odbierane od rodziców w wejściu do budynku. Rodzice nie powinni wchodzić do przedszkola/szkoły. Wyjątek dotyczy nowych dzieci 3-letnich. W okresie adaptacji będą mogły wejść z rodzicem  (w maseczce i po dezynfekcji rąk) do szatni skąd dzieci pod opieką nauczyciela przejdą do sali.

W związku z ty, że obowiązuje nas dystans społeczny (min. 1,5m) ustalone zostały godziny przyprowadzania dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych:

Dzieci zapisane od  7.00 powinny być przyprowadzone o godz. 6.50

6-latki (Pszczółki) – 7.30

5- latki  (Żabki) – 7.45

4- latki (Biedronki) – 8.00

3-latki (Motylki) – 8.15

5 i 6-latki w szkole (Koniki polne) – 8.15

Podobnie będzie wyglądał odbiór dzieci – o określonej godzinie  (w zależności na ile godzin są zapisane dzieci) rodzice będą odbierać dzieci ubrane, gotowe do wyjścia w wejściu przedszkola/szkoły.

Dorośli z zewnątrz nie powinni wchodzić do przedszkola.

W sprawach kontaktowych należy komunikować się z Nauczycielem grupy:

1. Telefonicznie
  2. E-mail

W innych sprawach :

sekretariat@sochocin.pl

ps@sochocin.pl

Tel. 23 66 18 549 –sekretariat szkoły

Poprzedni artykułRozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Następny artykułBezpieczeństwo w ruchu drogowym!