Sukces ucznia naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Języka angielskiego: „Fox 2024”

14 czerwca 2024 r. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za udział w XXIV edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego: „Fox” zorganizowanego pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ideą konkursu jest rozwiązanie jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru dając uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, czytelniczych oraz kulturoznawczych. Zadania stanowiły nie lada wyzwanie i pobudzały dociekliwość.

Najwyższy wynik tj. 80% osiągnął uczeń klasy 4a-Aleksander Kołodziejski uzyskując  III miejsce w Polsce.  Nauczyciele jęz.angielskiego zadecydowali także o wyróżnieniu dwóch uczennic: Nikoli Jędrzejczyk i Emilii Michalskiej, które osiągnęły satysfakcjonujące wyniki, ale którym nie udało się uzyskał czołowych miejsc.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy zwycięzcy!

Poprzedni artykułInnowacja z języka angielskiego
Następny artykuł„Książka w życiu pomaga”