Innowacja z języka angielskiego

W II półroczu w roku szkolnym 2023/2024, klasa 4b  realizowała innowację pedagogiczną:  „Językowo i sportowo”. Celem innowacji było połączenie zajęć z aktywnością fizyczną, wzbogacenie słownictwa i wyrażeń o tematyce sportowej oraz praktyczne zastosowanie słownictwa w sytuacjach zabawy oraz współzawodnictwa sportowego. Uczniowie poznali nazwy dyscyplin sportowych, sprzętu sportowego oraz rozwiązywali krzyżówki ze specjalistycznym słownictwem. Przeprowadzona została w plenerze rozgrzewka z zastosowaniem prostych ćwiczeń  w jęz.angielskim. Natomiast podczas jednej w lekcji wych.fizycznego. „Kto jest kim na stadionie piłki nożnej?” uczniowie poznali słownictwo oraz typowe komendy związane z grą w piłkę nożną.

Poprzedni artykułPożegnanie 6-latków
Następny artykułSukces ucznia naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Języka angielskiego: „Fox 2024”