Walentynki

14.02.2012

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień św. Walentego. Na tę okoliczność wszyscy uczniowie ubrali się w czerwone i różowe stroje. Została także zorganizowana poczta walentynkowa. W rolę doręczycieli kart z serduszkiem wcielili się: Milena Siedlecka, Marta Goszczyńska i Jakub Piątkowski. W Szkole Podstawowej w klasach IV-VI zebrano i doręczono aż 93 kartki oraz dowody sympatii.

więcej...

Lekcja astronomii

14.02.2012

Dnia 10 lutego 2012 roku, pan Adam Derdzikowski przeprowadził lekcję astronomii dla uczniów klas IIIA i IIIB, opiekunami gimnazjalistów były pani Magdalena Grabowska i pani Katarzyna Kamińska. Lekcja prowadzona przez pana Derdzikowskiego miała charakter 2-godzinnego wykładu bogato ilustrowanego zdjęciami, schematami i wykresami.

więcej...

Dzień Brytyjski

13.02.2012

W dniu 9 lutego 2012 r. odbył się w  Szkole Podstawowej Dzień Brytyjski. Obchody tego święta  zbiegły się z diamentowym jubileuszem wstąpienia na tron królowej Elżbiety II. Głównym celem  było propagowanie kultury brytyjskiej oraz  zachęcenie uczniów do pogłębiania wiedzy i  nauki języka angielskiego.

więcej...

Ratujemy i uczymy ratować

08.02.2012

W I semestrze roku szkolnego 2011/2012 uczniowie klas I – III wzięli udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, przeprowadzonych przez koordynatorki p. Marię Dalecką i p. Ewę Wlazło w ramach programu "Ratujemy i uczymy ratować”. Dzięki pomocom przekazanych przez Fundację WOŚP: filmy, fantomy ,,Ania”, podręczniki uczniowie w łatwy i przystępny sposób zdobyli podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do prawidłowego działania w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.

więcej...

Bal karnawałowy 2012

28.01.2012

12 stycznia 2012r. uczniowie I etapu edukacyjnego bawili się na balu karnawałowym. Każdy uczestnik wystąpił w bajkowym przebraniu, o który zadbali wychowawcy i rodzice. Królewny, wróżki chętnie tańczyły z rycerzami, a biedronki z motylkami. Dzieci brały udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski SP. W związku z realizacją programu ,,Tęczowe smaki lubią wszystkie dzieciaki” oraz ,,Owoce w szkole” nagrodami były owoce. Dla wszystkich uczestników balu Rada Rodziców przygotowała poczęstunek. Bal był bardzo udany, a kolejny dopiero za rok. 

Zdjęcia do obejrzenia w galerii. Zapraszamy!

więcej...