MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2003-2005

16.05.2019

W dniu 15 maja 2019r. odbył się turniej o Mistrzostwo Powiatu Płońskiego w Piłce Nożnej chłopców.

Nasi zawodnicy rywalizowali z: SP nr 2 Płońsk, SP Nr 1 Płońsk, SP Czerwińsk.

Turniej rozpoczęli od wygranej z SP Płońsk (3:1), następnie znacznie ulegli kolegom z SP nr 2 Płońsk  (1:6) oraz nieznacznie przegrali z SP Czerwińsk (1:2)

Po podsumowaniu ilości strzelonych bramek, ostatecznie zajęliśmy II miejsce uzyskując tytuł Wicemistrza Powiatu.

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce SP nr 2 Płońsk

II miejsce SP Sochocin

III miejsce SP nr 1 Płońsk

IV miejsce SP Czerwińsk

 

więcej...

MISTRZOSTWA REJONU CIECHANÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

16.05.2019

W dniu 14 maja 2019r. w Winnicy odbyły się Mistrzostwa Rejonu Ciechanów Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2006 i młodsze, w których nasze dziewczęta uzyskały tytuł Wicemistrzyń Rejonu.

W rywalizacji brały udział 4 drużyny: SP Regimin, SP 4 Mława, SP Winnica, SP Sochocin.

Nasze zawodniczki rozpoczęły turniej od porażki z SP Regimin z wynikiem (7:13)

Kolejne mecze to już dwa zwycięstwa, z SP Mława (10:6) i z SP Winnica ( 13:9)

Awans na Igrzyska uzyskały dziewczęta z SP Regimin wygrywając wszystkie swoje spotkania

 

więcej...

XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ SOCHOCIN 2019

16.04.2019

więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SPORTU DLA ROZWOJU I POKOJU

14.04.2019

6 kwietnia przypadał Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. W naszej szkole w związku z tym wydarzeniem dziś od samego rana uczniowie klasy VC - oddział sportowy, byli organizatorami gier i zabaw ruchowych dla najmłodszych oraz turniejów piłki ręcznej i nożnej dla starszych kolegów i koleżanek.

więcej...

MISTRZOSTWA REJONU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

07.04.2019

28 marca 2019 roku w Ciechanowie na terenie MOSiR przeprowadzono II etap rywalizacji sportowej w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum.  Ostatnim etapem rywalizacji będą Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbędą się w Kamionie.                  

Po biegach  w Ciechanowie do Igrzysk awansowali:

Julia Sadowska – I miejsce

Mateusz Pyrzyński – III miejsce

Jakub Małecki – III miejsce

Na Igrzyska awans uzyskiwała najlepsza dwunastka z danego biegu. Oprócz miejsc na podium awans wywalczyli: Karolina Kamaszewska  9 miejsce, Krystian Kaźmierski 6 miejsce i Przemysław Osmański 12 miejsce.

więcej...